Schody AN-DREW

  • phoca_thumb_l_img_6110

Salony Bloodwood Kraków i Kielce to również wysokiej jakości SCHODY firmy AN-DREW, produkowane z drewna zarówno europejskich gatunków, jak i wielu „egzotyków”. Pozwala to dzięki temu uzyskać wraz z drzwiami tą samą tonację kolorystyczną drewna w każdym pomieszczeniu.

Wykonane są jedynie na indywidualne zamówienia i oferowane w każdej koncepcji technologicznej: ażurowe lub pełne, klasyczne lub dywanowe, samonośne lub na konstrukcjach drewnianych i ze stali nierdzewnej. Na specjalne zamówienia produkowane są również najwyższej jakości schody gięte, a także stopnie lub całe schody wykonywane w technologii szklanej.

Schody te wykonywane są z najwyższej jakości litego drewna, przechodzącego rygorystyczną selekcję jakościową. Dokonując na drodze silnej segregacji wyboru drewna zupełnie bezsęcznego, każdy z elementów klejony jest jedynie w sposób wzdłużny, eliminując tym samym mało estetyczne łączenia poprzeczne na tzw. mikrowczepy.

Salon Bloodwood Kraków to główny salon sprzedaży tej firmy, a salon w Kielcach jest pod bezpośrednim nadzorem pomiarowym, produkcyjnym i montażowym.

Zapraszamy na stronę internetową www.schodyan-drew.pl